Služby - videoznebe

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Tato firma se zabývá výrobou videozáznamů již od roku 1994. Vždy jsme se snažili držet krok s dobou a nabízet služby na vysoké profesionální úrovni a kvalitě. V současné době spolupracujeme s kameramany a producenty z komerčních i nekomerčních televizních stanic a zabýváme se výrobou profesionálních videopořadů. Velký důraz je kladen i na postprodukci - střih, barevné korekce, digitální efekty, titulky, zvukové efekty a pod. Vše je konzultováno se zákazníkem aby bylo docíleno co nejlepšího výsledku.
Prezentace pro firmy a organizace
Videoprezentace firem, organizací, výrobků nebo služeb ale také měst, obcí, regionů a pod. Pomůžeme při zpracování komentářů, zajistíme autorskou hudbu nebo složíme hudbu vlastní pro umístění na internet nebo pro televizní vysílání. Videoprezentace je forma velmi účinné reklamy.
Kulturní a sportovní akce
Zpracujeme soukromé i firemní společenské akce nebo třeba i celostátní sportovní utkání apod. Dle náročnosti se natáčí na několik kamer, včetně kamer pohyblivých. Vše je možné sledovat v reálném čase pomocí videoprojekce.
Hudební klipy, koncerty
Natáčení probíhá za pomoci nejmodernější techniky (drony, výškové plošiny, kamerová jízda apod.), s kterou lze dosáhnout skvělých výsledků. Rádi pomůžeme se scénářem a postaráme se o celou produkci. Máme bohaté zkušenosti v hudební oblast např. jako členové hudebních skupin, které vždy maximálně využijeme.
Svatební video
Zachytíme a zpracujeme neopakovatelnou atmosféru z Vaší svatby. Můžete si vybrat zda chcete natáčet na jednu nebo dvě, popř. více kamer (např. jedna kamera natáčí u nevěsty a druhá u ženicha). Budete mít zdokumentované všechny důležité okamžiky včetně závěrečného natáčení v přírodě a dále si můžete nechat sestříhat krátký klip z celé svatby a třeba ho i umístit na internet.
Maturitní plesy
Maturitní plesy natáčíme minimálně na dvě kamery. Po dohodě s vámi a s vedením školy natočíme celou třídu v budově školy a vložíme před maturitní ples. Zaznamenáme všechny důležité události včetně "půlnočního překvapení" a zajistíme i videoprojekci. Sestříhaný ples dostanete dle vašeho přání na DVD, Blu-ray nebo na USB flash paměti.
Reklamní spoty
Natočíme a zpracujeme reklamní šot na propagaci vaší firmy, výrobků nebo služeb. Necháme namluvit komentář a složíme nebo zajistíme autorskou hudbu, pomůžeme vám se scénářem a zacílíme tak, aby zaujal co nejvíce diváků na internetu nebo v TV vysílání.
Vzdělávací a výukové filmy
Instruktážní a výukové filmy organizace, školy, firmy např. pro školení pracovníků. Videonávody na pracovní postupy, správné používání výrobků apod.
Divadelní představení
Divadelní představení natáčíme minimálně na tři kamery, je proto důležité včas zarezervovat místa pro tyto kamery a domluvit se předem na záznamu zvuku (umístění mikrofonů, popř. zajistíme svého zvukače apod.). Divadelní představení tedy můžeme natočit celé najednou za přítomnosti diváků.
Dokumentární filmy
Dokumentární film narozdíl od filmu hraného snímá a ukazuje realitu, podává divákovi nějaké svědectví. Je zde tedy i trochu odlišný způsob techniky natáčení a často je zapotřebí improvizovat v návaznosti na probíhající událost. Dokumentární film může být i nástrojem propagandy nebo manipulace.
Reportáže
Reportáž popisuje a zobrazuje skutečnost. Uděláme profesionální reportáž z jakékoliv akce pro použití na internet, televizní vysílání nebo jenom jako vzpomínku pro vás. Reportáž může sloužit i jako propagace vaší firmy, organizace, výrobků, služeb apod.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky